Kursy

Zapraszam Cię na kurs jak przeprogramować się na nowo i niezależnie od czynników zewnętrznych uwielbiać swoją pracę i ludzi!

 

KURS STACJONARNY DLA REJESTRATOREK MEDYCZNYCH KURS 3W1. 🌸

Dla kogo? kto skorzysta na tym szkoleniu

Dla mniejszych i większych prywatnych praktyk medycznych, stomatologicznych, dla rejestratorek, dla wszystkich osób które mają wpływ na funkcjonowanie rejestracji medycznej, a także dla osób pracujących z Narodowym Funduszem Zdrowia, którzy oprócz doskonałych umiejętności zawodowych chcą rozwijać umiejętności komunikacyjne, sprawiając, że praca stanie się jeszcze bardziej efektywna i satysfakcjonująca.

Niezależnie od stanowiska, codziennie wykonywana praca powinna przynosić radość. Mówi się, że niestety wypalenie zawodowe jest nieuniknioną chorobą środowisk medycznych. Nawet jeżeli uważasz, że jesteś częścią już doskonale prosperującej rejestracji i teorię i praktykę masz w małym palcu, warto się ze mną spotkać, po to aby miło spędzić czas, porozmawiać, omówić bieżące, małe i duże problemy, zrobić burzę mózgów, gdyż nikt inny Cię tak dobrze nie zrozumie jak koleżanka po fachu.

 

Dlaczego ja? czyli co idzie za słowami nowa jakość w szkoleniu rejestratorek.

Przede wszystkim stawiam na rozwój osobisty, który daje świetne rezultaty nie tylko w życiu zawodowych, ale także prywatnym. Uważam, że każda zmiana zaczyna się najpierw w głowie. To jest tajny klucz, który otworzy każde drzwi.

Otrzymasz ode mnie maximum zaangażowania i wiedzy.

Moją mocną stroną, która daje mi przewagę nad innymi ofertami jest fakt, że na co dzień pracuję w zawodzie rejestratorki medycznej. Moje rozwiązania są sprawdzone i skuteczne. Organizowany przeze mnie kurs składa się nie tylko z teorii, ale także z ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych sytuacji stresowych. Obejmuje swoim zakresem przydatne, konkretne, spersonalizowane wskazówki, od tego jak radzić sobie w trudnych sytuacjach po gotowe narzędzia jak stać się mistrzem w swoim fachu.

Dzięki dbałości o komfort uczestników, atmosferę oraz stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania, gwarantuję maksymalną satysfakcję. Dążę do tego aby zawód rejestratorki był zawsze szanowany i doceniany. Tak aby każdy z nas czuł się niezastąpioną częścią zespołu medycznego. Nie będę ukrywać, że takie szkolenia są też moją ogromną motywacją aby nieustannie rozwijać się, doskonalić, a także testować nowe techniki i te sprawdzone przekazywać dalej w świat.

 

Z czego składa się KURS 3w1 dla rejestratorek medycznych ?

Kurs stacjonarny dopasowuje do potrzeb danego zespołu rejestratorek medycznych.

Pytam o potrzeby, problemy, oczekiwania, wyzwania i przedstawiam proponowany przeze mnie szczegółowy i indywidualny program.

Jak sama nazwa mówi kurs 3w1 zakłada 3 główne tematy:

  1. Jak zostać mistrzem pierwszego wrażenia.
  2. Jak pracuje elokwentna sekretarka.
  3. Jak działać zgodnie z prawem.

W zależności od czasu, kurs 1-dniowy lub 2-dniowy i w zależności od potrzeb rozszerzam lub skracam dany moduł szkoleniowy. 

Koszt i miejsce ustalane jest indywidualnie.

Proponowane przeze mnie miejsce szkolenia to Chorzów.

 

Prowadzę również kursy w aplikacji ZOOM i Google Meet.

 

Zapraszam do kontaktu: kontakt@martamatyja.pl

 

Shopping Cart