Kurs stacjonarny

KURS STACJONARNY DLA REJESTRATOREK MEDYCZNYCH KURS 3W1

Dla kogo? kto skorzysta na tym szkoleniu

Dla mniejszych i większych prywatnych praktyk medycznych, stomatologicznych, dla rejestratorek, dla wszystkich osób które mają wpływ na funkcjonowanie rejestracji medycznej, a także dla osób pracujących z Narodowym Funduszem Zdrowia, którzy oprócz doskonałych umiejętności zawodowych chcą rozwijać umiejętności komunikacyjne, sprawiając, że praca stanie się jeszcze bardziej efektywna i satysfakcjonująca.

Niezależnie od stanowiska, codziennie wykonywana praca powinna przynosić radość. Mówi się, że niestety wypalenie zawodowe jest nieuniknioną chorobą środowisk medycznych. Nawet jeżeli uważasz, że jesteś częścią już doskonale prosperującej rejestracji i teorię i praktykę masz w małym palcu, warto się z nami spotkać, po to aby miło spędzić czas, porozmawiać, omówić bieżące, małe i duże problemy, zrobić burzę mózgów, gdyż nikt inny Cię tak dobrze nie zrozumie jak koleżanki po fachu.

 

Dlaczego my? czyli co idzie za słowami nowa jakość w szkoleniu rejestratorek

Przede wszystkim stawiamy na rozwój osobisty, który daje świetne rezultaty nie tylko w życiu zawodowych, ale także prywatnym. Uważamy, że każda zmiana zaczyna się najpierw w głowie. To jest nasz tajny klucz, który otworzy każde drzwi.

Otrzymasz od nas maximum zaangażowania i wiedzy, a że prowadzimy to szkolenie we dwójkę, powoduje, że jest jej naprawdę dużo. Ponieważ uczestniczymy w różnych kursach, zakres nowych informacji jest jeszcze szerszy.

Naszą mocną stroną, która daje nam przewagę nad innymi ofertami jest fakt, że na co dzień pracujemy w zawodzie rejestratorek. Nasze rozwiązania są sprawdzone i skuteczne. Organizowane przez nas kursy składają się nie tylko z teorii, ale także z ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych sytuacji stresowych. Obejmują swoim zakresem przydatne, konkretne, spersonalizowane wskazówki, od tego jak radzić sobie w trudnych sytuacjach po gotowe narzędzia jak stać się mistrzem w swoim fachu.

Dzięki dbałości o komfort uczestników, atmosferę oraz stosowanie najskuteczniejszych metod nauczania, gwarantujemy maksymalną satysfakcję. Dążymy do tego aby zawód rejestratorki był zawsze szanowany i doceniany. Tak aby każdy z nas czuł się niezastąpioną częścią zespołu medycznego. Nie będziemy ukrywać, że takie szkolenia są też naszą ogromną motywacją abyśmy same nieustannie pięły się do góry, doskonaliły, a także testowały nowe techniki i te sprawdzone przekazywały dalej w świat.

 

Z czego składa się KURS 3w1 dla rejestratorek medycznych ?

Zapraszamy do obejrzenia filmiku

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Nami, zapraszamy do kontaktu, poprzez formularz kontaktowy lub napisz bezpośrednio na biuro@martamatyja.pl

Wspólnie ustalimy gdzie i kiedy przeprowadzimy kurs

❤️

 

Shopping Cart